Bus: 8
Route #: FPark 5A
7:41 AM WASENA ES/ YMCA WASENA
7:42 AM MAIN ST SW @ KERNS AV SW
7:46 AM 4TH ST SW @ ALBEMARLE AV SW
7:52 AM 13TH ST SW @ PATTERSON AV SW (West End Ctr)
7:58 AM ROANOKE AV SW @ ROLFE ST SW
8:01 AM MOUNTAIN VIEW TER SW @ BRUNSWICK ST SW
8:08 AM 2754 BRANDON AV SW
8:13 AM CHERRYHILL RD NW @ FRANCES DR NW
8:19 AM WESTSIDE BL NW @ SIGNAL HILL AV NW
8:25 AM FOREST PARK ACADEMY
Bus: 92
Route #: FPark 3A
7:39 AM MONTEREY ELEM SCHOOL/YMCA MONTEREY
7:44 AM HOLLINS RD NE @ NORTON AV NE
7:44 AM HOLLINS RD NE @ NORTON AV NE
7:47 AM HUNTINGTON BL NE @ OLIVER RD NE
7:51 AM HERSHBERGER RD NW @ FLORIST RD NW
7:52 AM HAZELRIDGE RD NW @ OAKLAWN AV NW
7:53 AM WINSLOE DR NW @ YARDLEY DR NW
7:55 AM EPPERLEY AV NW @ RICHLAND AV NW
7:58 AM RUTGERS ST NW @ EDINBURGH DR NW
8:03 AM VALLEY VIEW AV NW @ COURT ST NW
8:04 AM 10TH ST NW @ ROUND HILL AV NW
8:07 AM LIBERTY RD NE @ EDISON ST NE
8:08 AM LIBERTY RD NE @ DELANO ST NE
8:10 AM LARCHWOOD ST NE @ STRAND RD NE
8:12 AM WAYNE ST NE @ THURSTON AV NE
8:15 AM LIBERTY RD NW @ GANDY DR NW
8:19 AM HUNT AV NW @ 10TH ST NW
8:25 AM FOREST PARK ACADEMY
Bus: 101
Route #: FPark 4A
7:26 AM SIGNAL HILL AV NW No Intersection
7:26 AM SIGNAL HILL AV NW @ JUNIPER ST NW
7:28 AM 30TH ST NW @ CENTRE AV NW
7:30 AM SALEM TPK NW @ WESTWOOD BL NW
7:31 AM SALEM TPK NW @ FAIRVIEW RD NW
7:34 AM EUGENE DR NW @ THRUSH DR NW
7:38 AM OLD STEVENS RD NW @ RED FOX DR NW
7:41 AM Westside Blvd. and Panorama Av NW/731 WESTSID
7:43 AM WESTSIDE BL NW @ DAKOTA AV NW
7:44 AM MELROSE AV NW @ PILOT ST NW
7:47 AM SUMMIT LA NW @ MOUNTAIN RD NW
7:50 AM MEADOWBROOK RD NW @ ELVA RD NW
7:53 AM COVE RD NW @ LANCELOT LA NW
7:55 AM COVE RD NW @ PORTLAND AV NW
7:57 AM HARVEST LA NW @ FAIRHOPE RD NW
8:00 AM FERNCLIFF APTS/ upper entrance/3533 FERNCLIFF
8:03 AM COVE RD NW @ FRESNO ST NW
8:04 AM 2802 COVE RD NW // Cove & Aspen
8:06 AM LAFAYETTE BL NW @ MASSACHUSETTS AV NW
8:09 AM 19TH ST NW @ CARROLL AV NW
8:11 AM 16TH ST NW @ STAUNTON AV NW
8:12 AM 1201 HANOVER AV NW
8:15 AM 5TH ST NW @ RUTHERFORD AV NW
8:19 AM LOUDON AV NW @ 11TH ST NW
8:21 AM 15TH ST NW @ MELROSE AV NW
8:22 AM MELROSE AV NW @ 19TH ST NW
8:25 AM FOREST PARK ACADEMY
Bus: 107
Route #: FPark 2A
7:09 AM FALLON PARK ELEMENTARY
7:14 AM 3335 KING ST NE\\\ Glade Creek Apts
7:19 AM KING ST NE @ CLINE ST NE
7:22 AM BIBB ST NE @ BALDWIN AV NE
7:26 AM WISE AV SE @ INDIAN VILLAGE LA SE
7:30 AM 13TH ST SE @ STEWART AV SE
7:33 AM 14TH ST SE @ KENWOOD BL SE
7:38 AM DALE AV SE @ 5TH ST SE
7:42 AM 9TH ST SE @ MURRAY AV SE
7:48 AM EDGERTON AV SE @ MARVIN ST SE
8:00 AM 2536 MOUNT PLEASANT BLVD SE
8:05 AM RIVERLAND RD SE @ LAUREL ST SE
8:13 AM FRANKLIN RD SW @ TOWNSIDE RD SW
8:25 AM FOREST PARK ACADEMY
40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA24012 Phone 540-853-2502