Bus: 55
Route #: LT03A
6:45 AM 402 4TH ST SE/RESCUE MISSION
6:50 AM FAIRFAX AV NW @ 9TH ST NW
6:57 AM 9TH ST NW @ GILMER AV NW
6:59 AM GILMER AV NW @ 7TH ST NW
7:01 AM 5TH ST NW @ GILMER AV NW
7:01 AM HARRISON AV NW @ 6TH ST NW
7:07 AM HARRISON AV NW @ 8TH ST NW
7:10 AM 8TH ST NW @ RUTHERFORD AV NW
7:15 AM MADISON AV NW @ 6TH ST NW
7:20 AM 3 1/2 ST NW @ HANOVER AV NW
7:25 AM LINCOLN TERRACE ELEMENTARY
Bus: 109
Route #: LT02A
7:03 AM COURTLAND RD NE @ SYCAMORE AV NE
7:05 AM WAYNE ST NE @ LONE OAK AV NE
7:07 AM WAYNE ST NE @ COMPTON ST NE
7:08 AM 308 ORANGE AV NE\\ Econo Lodge
7:10 AM 8TH ST NW @ STAUNTON AV NW
7:13 AM GRAYSON AV NW @ 10TH ST NW
7:13 AM 10TH ST NW @ RUGBY BL NW
7:14 AM 1201 10th ST NW
7:14 AM 10TH ST NW @ HANOVER AV NW
7:16 AM 11TH ST NW @ FAIRFAX AV NW
7:18 AM 918 MADISON AV NW
7:19 AM MADISON AV NW @ 8TH ST NW
7:21 AM MCDOWELL AV NW @ 6TH ST NW
7:23 AM BURRELL ST NW @ DOUGLAS AV NW
7:25 AM LINCOLN TERRACE ELEMENTARY
Bus: 111
Route #: LT01A
6:48 AM LIBERTY RD NE @ FAIRFIELD DR NE
6:50 AM FOREST HILL AV NE @ COLGATE ST NE
6:53 AM FOREST HILL AV NE @ HOLLY RD NE
6:54 AM FOREST HILL AV NE @ WAYNE ST NE
6:56 AM 127 LACONIA AV NE
6:58 AM MIDLAND ST NE @ MURRELL RD NE
6:59 AM MIDLAND ST NE @ AVENDALE AV NE
7:02 AM MIDLAND ST NE @ COURTNEY AV NE
7:06 AM LIBERTY RD NW @ MEADOWS ST NW
7:07 AM 16 FOREST HILL AV NE
7:08 AM FOREST HILL AV NE @ HILLCREST AV NE
7:13 AM CLOVER AV NE @ COURTLAND RD NE
7:16 AM NOBLE AV NE @ HOLLY RD NE
7:18 AM MADDOCK AV NE @ WAYNE ST NE
7:21 AM 601 ORANGE AV NE
7:25 AM LINCOLN TERRACE ELEMENTARY
40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA 24012 Phone 540-853-2502