Bus: 32
Route #: GRCT02A
6:27 AM 4510 GRANDIN RD SW
6:31 AM KEITHWOOD DR SW @ BRUCETON RD SW
6:34 AM 5045 BRUCETON RD SW
6:38 AM 1828 GREENFIELD ST SW
6:41 AM GREENFIELD ST SW @ OAKLEIGH AV SW
6:42 AM LYTHAM DR SW @ BELFORD ST SW
6:44 AM NORWOOD ST SW @ AIRVIEW RD SW
6:44 AM 1921 WALMANN RD SW
6:48 AM 1755 DRIFTWOOD LN SW
6:51 AM BELFORD ST SW @ WESTCHESTER AV SW
6:53 AM WESTCHESTER AV SW @ NORWOOD ST SW
6:56 AM 2068 DARLINGTON RD SW
6:57 AM 2034 DARLINGTON RD SW
6:59 AM 3554 WINDSOR RD SW
7:01 AM 3443 WINDSOR RD SW
7:03 AM 2315 BARNHILL LN SW
7:05 AM 3137 CIRCLE DR SW
7:06 AM 3037 CIRCLE DR SW
7:08 AM 2245 EASTVIEW DR SW
7:10 AM DEYERLE RD SW @ BRYMOOR RD SW
7:14 AM MUDLICK RD SW @ AMBER WAY CIR SW
7:18 AM GRANDIN RD SW @ KIPLING ST SW
7:25 AM GRANDIN COURT ELEMENTARY
Bus: 35
Route #: GRCT01A
6:38 AM 3764 STRATFORD PARK DR SW // Stratford Apts
6:45 AM DEYERLE RD SW @ CRAVENS CREEK RD SW
6:45 AM DEYERLE RD SW @ WINDSOR OAKS CIR SW
6:46 AM DEYERLE RD SW @ RENFIELD DR SW
6:47 AM 3765 CHESTERTON ST SW
6:49 AM CHESTERTON ST SW @ WESTCHESTER AV SW
6:50 AM 3562 MUDLICK RD SW
6:51 AM 3451 MUDLICK RD SW
6:52 AM MUDLICK RD SW @ CLARA AV SW
6:52 AM ORCHARD HILL RD SW @ LEE HI RD SW
6:53 AM 2032 LEE HI RD SW
6:54 AM LEE HI RD SW @ HIDDEN OAK RD SW
6:57 AM 3347 VALENTINE AV SW
6:58 AM VALENTINE AV SW @ DAWN LA SW
7:00 AM LAKE DR SW @ SOUTH LAKE DR SW
7:02 AM 1612 RED OAK LA SW
7:04 AM GREENLEE RD SW @ LAKECREST CT SW
7:05 AM GREENLEE RD SW @ ETON RD SW
7:09 AM CRESTMOOR DR SW @ CRAVENS CREEK RD SW
7:11 AM BELLE AIRE CIR SW @ BELLE AIRE LA SW
7:12 AM 4307 BELLE AIRE CR SW
7:14 AM MEDMONT CIR SW @ CORAL RIDGE RD SW
7:15 AM 5222 MEDMONT CIR SW
7:25 AM GRANDIN COURT ELEMENTARY
Bus: 84
Route #: GRCT03A
7:10 AM 2173 SOUTHALL PL SW
7:11 AM SOUTHALL PL SW @ MUDLICK RD SW
7:12 AM Ridge Apts 2755 BRANDON AV SW
7:14 AM 2675 BRANDON AV SW
7:15 AM 2325 LABURNUM AV SW
7:16 AM 2423 LABURNUM AV SW
7:17 AM 2528 LABURNUM AV SW
7:18 AM 2622 LABURNUM AV SW
7:19 AM 2751 LABURNUM AV SW
7:20 AM AVENEL AV SW @ LANGDON RD SW
7:25 AM GRANDIN COURT ELEMENTARY
Bus: 103
Route #: GRCT04A
7:01 AM 2736 EDGEWOOD ST SW
7:01 AM EDGEWOOD ST SW @ MALVERN RD SW
7:02 AM MALVERN RD SW @ DERWENT DR SW
7:03 AM DERWENT DR SW @ FAREHAM RD SW
7:04 AM WINDSOR AV SW @ DEVON RD SW
7:05 AM DEVON RD SW @ CARLTON RD SW
7:06 AM CARLTON RD SW @ FAREHAM RD SW
7:07 AM BRANDON AV SW @ LINCOLN AV SW
7:09 AM LINCOLN AV SW @ CARTER RD SW
7:10 AM STRATFORD PL SW @ SHERWOOD AV SW
7:11 AM SHERWOOD AV SW @ AVON RD SW
7:12 AM SHERWOOD AV SW @ BELLEVILLE RD SW
7:14 AM SHIRLEY AV SW @ BELLEVILLE RD SW
7:16 AM SHIRLEY AV SW @ AVON RD SW
7:17 AM SHIRLEY AV SW @ ARDEN RD SW
7:18 AM BRANDON AV SW @ BELLEVILLE RD SW
7:19 AM GRANDIN RD SW @ LABURNUM AV SW
7:21 AM GRANDIN RD SW @ CARTER RD SW
7:25 AM GRANDIN COURT ELEMENTARY
Bus: 120
Route #: GRCT05A
6:38 AM LANSING DR SW @ CARLTON RD SW
6:40 AM CARLTON RD SW @ AVENEL AV SW
6:44 AM YORK RD SW @ FAIRWAY DR SW
6:45 AM FAIRWAY DR SW @ IDAVERE RD SW
6:46 AM WESTHAMPTON AV SW @ HOWARD RD SW
6:47 AM 2333 HOWARD RD SW
6:48 AM HOWARD RD SW @ FAIRWAY DR SW
6:51 AM 2722 NORTHVIEW DR SW
6:52 AM 2819 NORTHVIEW DR SW
6:52 AM 2875 NORTHVIEW DR SW
6:52 AM 2843 LARKVIEW CR SW
6:54 AM 2636 NORTHVIEW DR SW
6:55 AM CARLTON RD SW @ WILSHIRE AV SW
6:57 AM WESTHAMPTON AV SW @ BEVERLY BL SW
6:59 AM 2714 GRANDIN RD SW
7:00 AM 2420 GRANDIN RD SW
7:01 AM 2412 GUILFORD AV SW
7:02 AM GUILFORD AV SW @ TILLETT RD SW
7:03 AM GUILFORD AV SW @ LOFTON RD SW
7:05 AM WOODLAWN AV SW @ MONTGOMERY AV SW
7:06 AM 2417 BRAMBLETON AV SW
7:07 AM 2517 BRAMBLETON AV SW
7:10 AM WOODLAWN AV SW @ ALBERTA AV SW
7:13 AM GEAN ST SW @ LIVINGSTON RD SW
7:14 AM LIVINGSTON RD SW @ BARHAM RD SW
7:16 AM WEAVER RD SW @ MONTVALE RD SW
7:17 AM TILLETT RD SW @ SPRING RD SW
7:19 AM SPRING RD SW @ LOFTON RD SW
7:22 AM CORBIESHAW RD SW @ ASHBY ST SW
7:25 AM GRANDIN COURT ELEMENTARY
40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA 24012 Phone 540-853-2502