Bus: 1

Route #: FALL07A

7:08 AM 11TH ST SE @ JAMISON AV SE

7:09 AM 11TH ST SE @ DALE AV SE

7:14 AM 11TH ST SE @ STEWART AV SE

7:16 AM TAZEWELL AV SE @ 10TH ST SE

7:18 AM 10TH ST SE @ STEWART AV SE

7:22 AM 10TH ST SE @ BULLITT AV SE

7:25 AM FALLON PARK ELEMENTARY

Bus: 25

Route #: FALL03A

6:50 AM TEMPLETON AV NE @ NORTH AV NE (lower)

6:51 AM 1416 TEMPLETON AV NE

6:52 AM TEMPLETON AV NE @ 20TH ST NE

6:53 AM MANNING RD NE @ HOWARD AV NE

6:54 AM 24TH ST NE @ KESSLER RD NE

6:55 AM YEAGER AV NE @ 23RD ST NE

6:56 AM 20TH ST NE @ EAST GATE AV NE

6:59 AM EAST GATE AV NE @ 16TH ST NE

7:03 AM 1420 VARNELL AV NE

7:06 AM 1910 ARCHBOLD

7:07 AM ARCHBOLD AV NE @ HILTON ST NE

7:10 AM 11TH ST NE @ MCDOWELL AV NE

7:13 AM 13TH ST SE @ TAZEWELL AV SE

7:16 AM TAZEWELL AV SE @ 11TH ST SE

7:18 AM TAZEWELL AV SE @ 7TH ST SE

7:21 AM 7TH ST SE @ STEWART AV SE

7:25 AM FALLON PARK ELEMENTARY

Bus: 26

Route #: FALL01A

6:39 AM Hickory Woods office

6:42 AM HONEY TREE 460/1530 PATRICK RD NE

6:45 AM SPRINGTREE DR NE @ WILLOWRUN DR NE

6:46 AM SPRINGTREE DR NE @ BROOKRUN DR NE

6:47 AM 3538 BELLE AV NE

6:53 AM 3335 KING ST NE\\\ Glade Creek Apts

6:55 AM RICHARD AV NE @ BRATTON LAWN DR NE

6:57 AM JACK ST NE @ BELLE AV NE

7:00 AM 207 BERKLEY RD NE

7:01 AM 3030 King ST NE

7:02 AM MECCA ST NE @ CANNADAY RD NE

7:06 AM 2618 BELLE AV NE

7:06 AM BELLE AV NE @ NORMANDY ST NE

7:07 AM VINTON MILL CT NE @ KING ST NE

7:08 AM ATHERLY ST NE @ DELL AV NE

7:09 AM 2832/2834/2829 IDLEWILD BL NE

7:09 AM IDLEWILD BL NE @ OMAR AV NE

7:12 AM IDLEWILD BL NE @ DELL AV NE

7:14 AM KING ST NE @ CLINE ST NE

7:16 AM DUNKIRK AV NE @ CLYDE ST NE

7:19 AM 1519 WISE AV SE

7:21 AM WISE AV SE @ 14TH ST SE

7:22 AM 15TH ST SE @ KIRK AV SE

7:23 AM KIRK AV SE @ 17TH ST SE

7:25 AM FALLON PARK ELEMENTARY

Bus: 45

Route #: FALL02A

6:56 AM Days Inn 535 ORANGE AV NE

6:59 AM OLD VINTON MILL RD NE @ CARVIN ST NE

7:01 AM 2132 CARVIN ST NE

7:01 AM CARVIN ST NE @ MIDWAY ST NE

7:02 AM BALDWIN AV NE @ CONWAY ST NE

7:03 AM BALDWIN AV NE @ WAYLAND ST NE

7:05 AM TUCK ST NE @ EDMUND AV NE

7:06 AM 1701/1703 EASTERN AV NE

7:11 AM 1810 EASTERN AV NE

7:12 AM 1817 EASTERN AV NE

7:14 AM 20TH ST NE @ WALLACE AV NE

7:17 AM WALLACE AV NE @ HOLLAND ST NE

7:21 AM 13TH ST NE @ PURCELL AV NE

7:25 AM FALLON PARK ELEMENTARY

Bus: 73

Route #: FALL05A

6:46 AM 11TH ST SE @ MONTROSE AV SE

6:47 AM MONTROSE AV SE @ 12TH ST SE

6:50 AM PIKE LA SE @ KING CHARLES AV SE

6:51 AM KING CHARLES AV SE @ QUEEN ANN DR SE

6:56 AM 14TH ST SE @ TOMI LA SE

6:57 AM 14TH ST SE @ MORTON AV SE

6:59 AM 14TH ST SE @ KENWOOD BL SE

7:03 AM KENWOOD BL SE @ 16TH ST SE

7:05 AM 16TH ST SE @ ANDERSON AV SE

7:08 AM CLINTON AV SE @ CLAY ST SE

7:10 AM CLINTON AV SE @ GREENBRIER AV SE

7:10 AM GREENBRIER AV SE @ CLINTON AV SE

7:11 AM GREENBRIER AV SE @ KENWOOD BL SE

7:12 AM KENWOOD BL SE @ VERNON ST SE

7:14 AM 1900 KENWOOD BL SE

7:15 AM 19TH ST SE @ FALLON AV SE

7:19 AM 13TH ST SE @ STEWART AV SE

7:22 AM STEWART AV SE @ 16TH ST SE

7:25 AM FALLON PARK ELEMENTARY

Bus: 117

Route #: FALL06A

7:05 AM BULLITT AV SE @ 8TH ST SE

7:07 AM SHEPHERD'S DAY CARE/SHEPHERDS DAY CARE/728 HI

7:10 AM 4TH ST SE @ BULLITT AV SE

7:11 AM 402 4TH ST SE/RESCUE MISSION

7:13 AM DALE AV SE @ 6TH ST SE

7:19 AM DALE AV SE @ 8TH ST SE

7:21 AM 8TH ST SE @ STEWART AV SE

7:25 AM FALLON PARK ELEMENTARY

Bus: 125

Route #: FALL04A

7:03 AM CATAWBA ST SE @ REDWOOD RD SE

7:09 AM 2021 Indian Village Lane SE/2024 INDIAN VILLA

7:13 AM 2080 INDIAN VILLAGE LA SE/2081 INDIAN VILLAGE

7:20 AM WISE AV SE @ 19TH ST SE

7:25 AM FALLON PARK ELEMENTARY

40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA24012 Phone 540-853-2502