Bus: 29



Route #: FAIR05A



7:06 AM WESTSIDE BL NW @ WOODLEIGH RD NW



7:10 AM Westside Blvd. and Panorama Av NW/731 WESTSID



7:12 AM OLD STEVENS RD NW @ LESLIE LA NW



7:14 AM OLD STEVENS RD NW @ RED FOX DR NW



7:16 AM OLD STEVENS RD NW @ LONG MEADOW AV NW



7:20 AM SALEM TPK NW @ FAIRVIEW RD NW



7:22 AM SALEM TPK NW @ CALVARY RD NW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



Bus: 47



Route #: FAIR08A PLATO



6:38 AM GRANDVIEW AV NW @ MARR ST NW



6:40 AM EDEN DR NW @ CORNELL DR NW



6:43 AM GREENLAND AV NW @ BROAD ST NW



6:45 AM OAKLAND BL NW @ VALLEY VIEW AV NW



6:50 AM HILLCREST AV NW @ TUDOR LA NW



6:52 AM LYNDHURST ST NW @ COURTLAND RD NW (north jct)



6:55 AM HUNT AV NW @ 8TH ST NW



6:57 AM HUNT AV NW @ 10TH ST NW



6:58 AM 10TH ST NW @ ROCKLAND AV NW



6:59 AM 10TH ST NW @ KELLOGG AV NW



7:03 AM 8TH ST NW @ MADISON AV NW



7:04 AM 8TH ST NW @ GILMER AV NW



7:07 AM STAUNTON AV NW @ 12TH ST NW



7:09 AM STAUNTON AV NW @ 14TH ST NW



7:11 AM STAUNTON AV NW @ 19TH ST NW



7:13 AM ORANGE AV NW @ 15TH ST NW



7:16 AM MELROSE AV NW @ 13TH ST NW



7:18 AM MELROSE AV NW @ 15TH ST NW



7:20 AM MELROSE AV NW @ 20TH ST NW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



Bus: 57



Route #: FAIR01A



7:09 AM JUNIPER ST NW @ NORWAY AV NW



7:12 AM LILAC AV NW @ BEECH ST NW



7:13 AM LILAC AV NW @ TROUT ST NW



7:15 AM MULBERRY ST NW @ NORWAY AV NW



7:15 AM MULBERRY ST NW @ SIGNAL HILL AV NW



7:18 AM SIGNAL HILL AV NW @ JUNIPER ST NW



7:21 AM WESTWOOD BL NW @ TROUTLAND AV NW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



Bus: 59



Route #: FAIR07A PLATO



6:28 AM WOODBURY ST NW @ WHITNEY AV NW



6:38 AM 4774 Pennsylvania Av Ne



6:46 AM EAST GATE AV NE @ 17TH ST NE



6:48 AM 20TH ST NE @ YEAGER AV NE



6:54 AM SPRINGTREE DR NE @ WILLOWRUN DR NE



6:57 AM 3335 KING ST NE\\\ Glade Creek Apts



7:05 AM KIRK AV SE @ 15TH ST SE



7:09 AM DALE AV SE @ 6TH ST SE



7:10 AM 402///////////// 4TH ST SE/RESCUE MISSION



7:16 AM SALEM AV SW @ 14TH ST SW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



Bus: 94



Route #: FAIR03A



6:59 AM 3233 OLD SALEM RD sw



6:59 AM OLD SALEM RD SW @ OVERLAND AV SW



7:03 AM 461 CHERRYHILL RD NW



7:03 AM 364 CHERRYHILL RD NW



7:06 AM 137 FRANCES DR NW



7:08 AM CHERRYHILL RD NW @ CHERRYHILL CIR NW



7:11 AM 242 CHERRYHILL RD NW



7:14 AM OLD STEVENS RD NW @ ROLLING HILL AV NW



7:15 AM ROLLING HILL AV NW @ WESTSIDE BL NW



7:16 AM 567 WESTSIDE BL NW



7:17 AM 651 WESTSIDE BL NW



7:18 AM GREEN SPRING AV NW @ WILMONT AV NW



7:19 AM 3801 GREEN SPRING AV NW



7:20 AM OLD STEVENS RD NW @ WILMONT AV NW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



Bus: 105



Route #: FAIR02A



6:39 AM 4415 GLENN RIDGE RD NW



6:39 AM 1041 SILVERWOOD RD NW



6:41 AM SUMMIT DR NW @ GLENN RIDGE RD NW



6:42 AM GLENN RIDGE RD NW @ STONEWALL RD NW



6:44 AM STONEWALL RD NW @ SUMMIT DR NW



6:45 AM 4415 GLENN RIDGE RD NW



6:46 AM WESTDALE RD NW @ SUMMIT LA NW



6:47 AM MOUNTAIN RD NW @ HEDGEWOOD DR NW



6:49 AM MOUNTAIN RD NW @ BROWNWOOD DR NW



6:52 AM SUMMIT LA NW @ CALDWELL ST NW



6:54 AM WILLIS ST NW @ WARD ST NW



6:54 AM SPRINGFIELD ST NW @ PECK ST NW



6:56 AM 732 CALDWELL ST NW



6:56 AM CALDWELL ST NW @ MORWANDA ST NW



7:00 AM 5210 VICTORIA ST NW



7:00 AM BURCHETTE ST NW @ SALEM TPK NW



7:01 AM SALEM TPK NW @ ROWE RIDGE RD NW



7:01 AM SALEM TPK NW @ CALDWELL ST NW



7:03 AM EUGENE DR NW @ POMEROY RD NW



7:07 AM 346 KOOGLER DR NW



7:09 AM DEANER DR NW @ DESI RD NW



7:11 AM AUTUMN LA NW @ THRUSH DR NW



7:13 AM ATWATER ST NW @ EUGENE DR NW



7:14 AM ATWATER ST NW@DESI RD NW



7:18 AM GLADIES ST NW @ MOOMAW AV NW



7:20 AM 4221 CAMILLE AV NW



7:21 AM 4313 MOOMAW AV NW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



Bus: 119



Route #: FAIR06A PLATO



6:33 AM BERMUDA RD NW @ BILTMORE DR NW



6:36 AM COVE RD NW @ LANCELOT LA NW



6:40 AM QUAIL DR NW @ CLINTON CIR NW



6:44 AM HARVEST LA NW @ FAIRHOPE RD NW



6:49 AM HIGHLAND FARM RD NW @ TUCKAWANA CIR NW



6:55 AM COVE RD NW @ WELLSLEY ST NW



6:57 AM ASPEN ST NW @ ASPEN GROVE CT NW



6:59 AM ASPEN ST NW @ KIRKLAND DR NW



7:03 AM ANDREWS RD NW @ 19TH ST NW



7:08 AM 2831 OLIVE AV NW



7:10 AM FOREST PARK BL NW @ ASPEN ST NW



7:15 AM MELROSE AV NW @ VICTORIA ST NW



7:16 AM MELROSE AV NW @ OLD COUNTRY CLUB RD NW



7:19 AM WESTSIDE BL NW @ MAINE AV NW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



Bus: 124



Route #: FAIR04A



7:00 AM 36TH ST NW @ TROUTLAND AV NW



7:02 AM TROUTLAND AV NW @ ROSEMEAD ST NW



7:06 AM 3739 Rolling Hill Ave. NW



7:06 AM 3611 ROLLING HILL AV NW



7:10 AM WESTSIDE BL NW @ SIGNAL HILL AV NW



7:21 AM SIGNAL HILL AV NW @ LILAC AV NW



7:25 AM FAIRVIEW ELEMENTARY/YMCA FAIRVIEW



40 Douglass Avenue NW, Roanoke, VA24012 Phone 540-853-2502